KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12042561
nr 1204 2561
Emile Breysse
(1880-1965), Frankrike
Oljemålning, Landskap med väg, signerad. Olja på pannå, 50x62 cm, oramad
Emile Breysse, fransk bildkonstnär född 1880, död 1965.
Utrop:
500 kr
måndag 17 september 2018
kl 20:49:29